Jakie pokrowiec na telefon Samsung Galaxy S20?

Jakie pokrowiec na telefon Samsung Galaxy S20?

Na rynku spotkamy wiele typów telefonów – z tradycyjną klawiaturą, z klapką bądź też bardziej nowoczesne – dotykowe. To, co łączy każdy z nich to konieczność zakupu etui. To nie dowcip, nawet starsze telefony potrafiły boleśnie rozlatywać się na kawałki, kiedy jak grom z jasnego nieba spotkały się z twardym podłożem. Nie wspominając o innowacyjnych urządzeniach, które po prostu nie są tak trwałe (za to są o wiele bardziej kosztowne w naprawie). Wskutek tego nie zdumiewa fakt, że wiele osób po zakupie telefonu pyta – jakie etui na telefon Samsung Galaxy S20 wybrać? Postanowiliśmy wspomóc w wyborze – zaprezentujemy parę rodzajów etui, które na pewno dopasują się do Twojego modelu telefonu!


Case Dux Ducis Skin do Samsung Galaxy S20 Lite

Pokrowiec Dux Ducis Skin Samsung Galaxy S20 to najlepsze etui z klapką

Nowoczesne telefony nie przynależą do najtrwalszych konstrukcji – czasem upadek z niewielkiej wysokości umie rozłupać obudowę bądź też ekran. Jeśli pragniesz chronić dwa w jednym (inaczej obudowę i ekran równocześnie), najlepszym sposobem jest etui z klapką. Takie etui bez kłopotu możesz dobrać do przeróżnych modeli telefonów. Etui jest nieco grubsze, aniżeli stereotypowe modele bez klapek, jednakże dzięki pobocznej zakładce, nie musisz dokupować szkła hartowanego na ekran (jednak masz prawo, zawsze to poboczna ochrona).

Pokrowiec Ringke Samsung Galaxy S20

Etui Ringke Samsung Galaxy S20

Jakie akcesorium trzeba kupić momentalnie po nabyciu telefonu? Rzecz jasna, że priorytetem jest etui. Problem polega na tym, że modeli etui jest wiele – jakie wybrać? Niedrogi, solidny, poprawiający wygląd oraz komfort użytkowania, solidny – oto etui Ringke. Jedyne, co wypada uczynić podczas zakupu to opisać model telefonu oraz wybrać odcień etui (jest ich wiele, też nie ma obaw, że Twój telefon nie będzie miał dedykowanego modelu etui, nawet w Twoim ulubionym kolorze). Na całym świecie można spotykać wielu użytkowników, którzy swoje smartfony noszą w etui tego producenta – zaufanie nie bierze się znikąd.

Pokrowiec Spigen Samsung Galaxy S20

Etui Spigen Samsung Galaxy S20

Jedną z ciekawszych propozycji jest etui Spigen. Producent ten znany jest z produkcji przetestowanych oraz cieszących się respektem etui do rozmaitych modeli telefonów. Z reguły tui tego producenta chwalone są za jakość, wytrzymałość i niską cenę. Dorzućmy do tego ciekawy design, poboczne możliwości (wiele etui Spiegen posiada akcesoryjne uchwyty lub stopki, które umożliwiają postawienie telefonu w poziomie) oraz naturalnie solidność, która chroni telefon przed przykrymi efektami upadków. Specyficzne etui Spiegen można przystosować do wielu typów telefonów – bezsprzecznie etui są dedykowane pod konkretne modele.

Jak dostrzega się, na rynku jest wielu wytwórców i dużo typów etui do konkretnych modeli – zarówno tych starszych oraz najnowszych. Mimo różnych rodzajów etui, ich barw czy konstrukcji lub ewentualnie rozmiarów, nie zmienia się jedno – przeznaczenie. Przyzwoicie dobrane etui ochroni każdy telefon. Stale warto dobierać akcesoria dedykowane pod rzeczowy model telefonu – głównie, gdy chodzi o etui lub też szkła hartowane na wyświetlacz. W owym czasie mamy pewność, że urządzenie jest w 100% zabezpieczane. Nie pozostaje nic innego, jak uczynić model telefonu, przystosować etui i weselić się z codziennego użytkowania telefonu w sposób bezpieczny oraz doglądający o kondycję, wygląd i samo działanie telefonu.